Forum Erdemli

Join the forum, it's quick and easy

Forum Erdemli
Forum Erdemli
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vista da authui.dll dosyası problemi ve çözümü

Vista da authui.dll dosyası problemi ve çözümü Empty Vista da authui.dll dosyası problemi ve çözümü

Mesaj  BlacqMooRe Salı Nis. 13, 2010 7:29 pm

Sorunu ""Dün bilgisayarımda birkaç özelleştirme yaparken authui.dll dosyasını adını değiştirdim ancak sonra yeniden düzeltmek istediğimde hata verdi. Şimdi de bilgisayar hiç açılmıyor.

Sistem geri dönüşüm yapmamıştım, windows cd m de yok, son konfigürasyonu kur seçeneği de işlemiyor. Blgisayar logon ekranına gelmeden siyah ekranla bekliyor. Güvenli mod da açılmıyor.

authui.dll dosyası hala system32 nin içinde ancak farklı bir isimle.
"" tarzi olanlar için

Sorunu çözmek için harddiskimi çıkardım, external hdd kutusuna bağladım ve başka bir bilgisayarda kendi bilgisayarıma ait olan windows/system32 klasörüne girip authui.dll dosyasını yeniden isimlendirdim. Eğer tamamen silinmiş olsa da benzer bir işlemi yaparak (internetten authui.dll i indirip yapıştırarak) kurtarabilecektim bilgisayarı.
BlacqMooRe
BlacqMooRe

Admin Yardımcısı
General
Aktiflik :
Vista da authui.dll dosyası problemi ve çözümü Left_bar_bleue998 / 999998 / 999Vista da authui.dll dosyası problemi ve çözümü Right_bar_bleue

Moderatör
Vista da authui.dll dosyası problemi ve çözümü Reklam_ver

- Similar topics