Forum Erdemli

Join the forum, it's quick and easy

Forum Erdemli
Forum Erdemli
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kapatılan Facebook Hesabı Açmak-Yöntem 1

standart Kapatılan Facebook Hesabı Açmak-Yöntem 1

Mesaj  Admin C.tesi Nis. 24, 2010 9:11 pm

Hesabınız kapandığı takdirde aşağıdaki mail adreslerinden birine (mümkünse , [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]) Facebook’a üye olduğunuz mail adresinden bir Mail atmanız gerekir;

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bu adreslerden birine mail attığınızda en geç 1-2 gün içinde size cevap veriyorlar ama bazen bu süre uzuyor. Yine Yabancı forumlarda yorulmadan, usanmadan, özür dileyen mail ler atarsanız Hesabınızı geri alabilirsiniz diyorlar;

Dear Sir / Madam,
I wasnt login the Facebook . These pages always gave that message ( Your account has been disabled by an administrator. If you have any questions or concerns, you can visit our FAQ page here) Please help me.
What can I do about that? Why did you cancel or disable my account?
Please open my account. If I did a wrong thing, I apologize you. I m waiting your suggests and soonest reply
Best regards

Açıklama:
Sevgili Beyefendi / Hanımefendi,
Facebook’a Giriş yapamadım. Site devamlı şu mesajı verdi ( Your account has been disabled by an administrator. If you have any questions or concerns, you can visit our FAQ page here) Lutfen yardım edin.
Bunun hakkında Ne yapabilirim? Neden hesabımı kapadınız?
Lütfen hesabımı açın. Eğer yanlış birşey yapmışsam, Özür dilerim. Öneri ve cevabınızı bekliyorum
Saygılarımla
Admin
Admin

Admin
General
Aktiflik :
Kapatılan Facebook Hesabı Açmak-Yöntem 1 Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Kapatılan Facebook Hesabı Açmak-Yöntem 1 Right_bar_bleue

Admin
Kapatılan Facebook Hesabı Açmak-Yöntem 1 Reklam_ver

https://forumerdemli.yetkin-forum.com

- Similar topics